خبرهای بازاریابی

ابزارهای بازاریابی اپل‌موزیک به روز رسانی شد

ابزارهای بازاریابی اپل موزیک به روز رسانی شد

به‌روزرسانی‌های جدید روی بخش ابزارهای بازاریابی اپل‌موزیک در وب‌سایت اپل , ایجاد لینک به نرم افزار اپل‌موزیک را برای ناشران و بازاریاب‌ها آسان‌تر میکنند .

اپل اعلام کرد چندین به‌روزرسانی را روی بخش ابزارهای بازاریابی اپل‌موزیک ( Apple Music Marketing Tools ) در وب‌سایت خود پیاده نموده است ; تغییراتی که ایجاد لینک به اپل‌موزیک را برای ناشران و بازاریاب‌ها آسان‌تر می‌کنند . اپل می‌گوید : «ما برای ساده‌تر کردن ایجاد لینک به ترانه‌های برتر در اپلیکیشن اپل‌موزیک و همچنین آهنگ‌ها و آلبوم‌های خاص , مجموعه‌ی ابزار اپل‌موزیک ( Apple Music Toolbox ) را به‌روز کردیم . صفحه‌ی جدید لینک‌های اشتراک اپل‌موزیک را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید» .

ابزارهای بازاریابی اپل‌موزیک

اپل خاطرنشان کرد که بنرهای اپل‌موزیک هم‌اکنون در مجموعه‌ی ابزار اپل‌موزیک دردسترس قرار دارند . ناشران می‌توانند برای ایجاد لینک به لیست‌های پخش و آهنگ‌های سرویس استریم موسیقی اپل , این بنر‌ها را استفاده نمایند . اپل در ادامه خاطر نشان نمود :

بنر‌های اپل‌موزیک از هم‌اکنون در مجموعه‌ی ابزار اپل‌موزیک دردسترس است . ناشران می‌توانند از این بنرها در اندازه‌های متفاوت به ۱۷ زبان استفاده نمایند . شما می‌توانید با بهره‌گیری از مجموعه‌ی ابزار اپل‌موزیک , بنرها را با لینک‌های اشتراک جدید ترکیب نمائید . برای اطمینان از دریافت اعتبار مناسب و حق کمیسیون برای مشترکانی که جذب می‌کنید , شناسه‌ی همکاریتان را حتما وارد نمائید .

هدف از ایجاد صفحه‌ی ابزارهای بازاریابی اپل‌موزیک , آسان‌کردن ردیابی و کسب درآمد از لینک‌های اپل‌موزیک برای ناشران , شرکت‌های ضبط و توزیع موسیقی , مروج‌ها و ناشران مقالات است . کوپرتینونشین‌ها مجموعه‌ی ابزار مشابهی را برای اپل‌پادکست , اپل‌بوک , اپل‌نیوز پلاس و اپل‌تی‌وی پلاس گسترش داده‌اند .

اَپل موزیک  یک مؤسسهٔ موسیقی جاری، توسعه‌یافته توسط شرکت اپل است.

در دسامبر ۲۰۱۶، تعداد مشترکان اپل موزیک از مرز ۲۰ میلیون نفر گذشت.

اپل موزیک به شما اجازه می‌دهد به سرویس موسیقی حق اشتراکی اپل با آرشیوی بیش از ۳۰ میلیون آهنگ دسترسی داشته باشید و از گوش دادن به موسیقی با نهایت کیفیت لذت ببرید. این سرویس تمامی قابلیت های سرویس های مشابه خود مانند اسپاتیفای، تیدال و ساندکلاود را دارا است

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا