دسته‌بندی نشده

بهبود بخشیدن مهارت های اجتماعی

3 روش برای بهبود بخشیدن مهارت های اجتماعی
اجتماعی بودن از جمله نیازهای معاش شهری است البته این فرمان مدام به سهولت آماده نمیشود . در محیط عمل و وقتی که بخواهید دوست یا این که دوستانی برای خویش داشته باشید , این مسائل اهمیت خویش را نشان میدهد .

راحت خاطر باشید . ما در اینجا برایتان تعدادی توصیه‌ی عالی جهت بهبود ارتباط ها اجتماعی داریم . در اینجا اصولی گفته خواهند شد که با استفاده آنان خواهید توانست در محیط عمل یا این که جامعه , تعاملات اجتماعی قابل قبولی تجربه نمایید .

در‌صورتی‌که این اصول را به خیر و خوبی رعایت نمائید به شما اطمینان خوا هیم بخشید که پیشرفت‌های چشمگیری را در این مورد شاهد خواهید بود .

۱ – لبخند زدن را بیاموزید .
لبخند میتواند در عالم تغییرات متعددی ساخت نماید . این فرمان منجر میشود که اشخاص با شما بیشتر شم راحتی نمایند و چه بسا اعتمادشان به شما نیز بیشتر شود . چیزی که احتمال دارد شما از آن اطلاع نداشته باشید , این است که لبخند زدن حتی‌د‌ر پشت گوشی تلفن نیز اثر گذار است .

این مسائل –لبخند زدن– به حدی اهمیت دارااست که کمپانی بزرگ شکلات “ نستل ” در راس سرویس ها تلفنی , آینه هایی نصب نموده است که پرسنل هنگام سخن با گوشی تلفن اطمینان نتایج نمایند که هموراره لبخند بر لب دارا هستند . لبخند در صدای شما منعکس شدن پیدا خواهد کرد و این منجر می شود طرف دیگر خط گوشی تلفن شم گرمی با شما پیدا نماید . بنابریان فراموش نکنید که هموراه لبخند بر لب داشته باشید .

۲ – از مردمان بخواهید درمورد خودشان کلام بزنند .
این ترفند عالی و موثری است که با انجام آن , اجتماعی شدن , راحت‌تر خواهد بود . این یک چاره بی آلایش و کارامد است . از مردمان بخواهید درمورد خودشان سخن بزنند . مردمان , دقت را دوست دارا هستند . از آن ها درباره ی بعضی مسایل و سلایق شان پرس و جو نمایید . چه بسا پرسیدن سوال های ساده‌ای مانند این که آیا هجرت بوده اند یا این که خیر قادر است آغاز نیکی باشد .

تلاش فرمائید دراین مورد , ایده پرداز باشید و از آنها درخصوص مسایل مورد علاقه‌شان سوال بپرسید . ساخت تعامل با آنان به‌این روش سبب می شود رابطه ها اجتماعی‌تان را به آسانی بهبود ببخشید .

۳ – روزمره , خبر ها محلی بخوانید .
در شرایطی که بخواهید اجتماعی باشید , نیازمند آن خواهید بود که از خبر‌ها و حادثه ها اخیر منطقه‌تان با خبر باشید تا با داشتن این جور از داده ها بتوانید با دیگرافراد به کلام و تعامل بنشینید . از سایر فواید اطلاع از خبر‌ها محلی این است درصورتی که کسی در زمینه‌ی خبر ها نو رمز سخن را گشوده کرد شما نیز زمان اظهار لحاظ خواهید داشت و این به شما خود‌با‌وری خواهد اعطا کرد . پس اطمینان نتیجه ها نمائید که از خبر ها نو بی‌اطلاع نخواهید ماند .

این سه تکنیک را روزمره تمرین نمائید تا پیشرفت‌های گسترده‌ای را در رابطه ها اجتماعی‌تان شم فرمائید .

این سه سفارش را در قلب خویش نگه دارید . آنان‌را همواره به فعالیت گیرید تا از نتیجه ها لذت بخششان مسرور گردید .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا