خانه » موسسه جهانی مک‌کینزی کرونا را با جنگ جهانی قیاس می کند
کسب و کار

موسسه جهانی مک‌کینزی کرونا را با جنگ جهانی قیاس می کند

ویروس کرونا 2 برابر یک جنگ جهانی سبب ضربه به اقتصاد جهانی شد

موسسه جهانی مک‌کینزی زیان وارد شده به اقتصاد جهان ناشی از کرونا را ۲ برابر جنگ جهانی اظهار کرد . و در ارزیابی های جدید خود که بر روی اقتصاد جهان انجام داده است اثراتی
موسسه جهانی مک‌کینزی زیان وارد شده به اقتصاد جهان ناشی از کرونا را ۲ برابر جنگ جهانی اظهار کرد . و در ارزیابی های جدید خود که بر روی اقتصاد جهان انجام داده است اثراتی که این ویروس بر رشد اقتصادی و کسب و کار های جهان گذاشته است را با اثراتی که جنگ جهانی برجای گذاشته است مقایسه کرده است.

*** موسسه جهانی مک‌کینزی

موسسه جهانی مک‌کینزی

 , مؤسسه جهانی مک‌کینزی در امر شرایط فعلی جهان , اظهار‌کرد :

اختلال به‌وجود آمده در چرخه ساخت جهان به علت پاندمی کرونا ۲ برابر یک پیکار جهانی نظامی فرضی به اقتصاد دنیا خسارت میزند , در گزارشی با عنوان ریسک , مقاومت و توازن دوباره در چرخه‌های بها جهانی , این شرکت تحلیلی و مشاور آمریکایی ریسک‌های متفاوت تعطیلی ۱۰۰ روزه ساخت را ارزیابی کرد , شوک اقتصادی در لحاظ گرفته شده در این گزارش پایین تأثیر طیف گسترده‌ای از رویدادهای احتمالی بررسی شد , از حمله ها سایبری و اختلافات تجاری گرفته تا درگیری نظامی و پاندمی هر برهان چند بار با شدت , زمان و ماهیت تأثیرگذاری مختلف در نظر دریافت شد .

*** خسارت کرونا به اقتصاد جهان

به نقل از خبرگزاری صنایع , در نهایت معلوم شد که خسارت ناشی از یک جنگ جهانی نظامی فرضی که در جهان شکل بگیرد حدود ۱۵ تریلیون دلار خواهد بود , در حالی که پاندمی کرونا که در حال حاضر تمام دنیا را درگیر کرده است دو برابر چنین جنگی خسارت خواهد داشت و حفره‌ای ۳۰ تریلیون دلاری در اقتصاد جهانی به جا خواهد گذاشت و طبق تحلیل موسسه جهانی مک‌کینزی اختلال بوجود آمده در زنجیره‌های ایجاد می تواند ۴۰ درصد از سود شرکت‌ها را از بین ببرد .

نوشته های مشابه

نقش اتاق بازرگانی در سپرده گذاری ها چیست؟

مدیر جوان

ماجرا ماهی مرده ای که مایکروسافت برای اپل فرستاد

مدیر جوان

چیز هایی که باید در مورد تله ی کلیک بدانیم

مدیر جوان

نظر خود را منتشر کنید